Ana Sayfa / Dünya / 2,46 Milyar İzlenme ile Dünya Starlarını Geride Bıraktı!

2,46 Milyar İzlenme ile Dünya Starlarını Geride Bıraktı!

Youtube’de fenomen olan ve videolarını milyonların izlediği Enes Batur, Danla Bilic gibi isimlerin arasında öyle bir isim var ki videoları bu saydığımız isimleri bile geride bıraktı. Prenses Elif isimli Youtube kanalı şimdiye kadar tam 2.46 milyar kez izlenerek çok ciddi bir başarıya imza attı.

Türkiye dahil tüm dünyada en popüler iletişim aracı olan ve izlenme oranlarına göre ciddi paralar kazandıran platform fenomenler yaratmaya devam ediyor. 5 yaşındaki Elif ise Türkiye’nin en çok izlenen çocuk YouTuber’ı oldu. 1.5 milyondan fazla takipçisi olan Elif’in izlenme rakamları ise inanılmaz. Prenses Elif adlı kanal tam 2.46 milyar kez izlendi.

2016 yılında kurduğu YouTube kanalının takipçisi 1.5 milyonu geçti. İzlenme sayısı ise inanılmaz, tam 2 milyar 433 milyon 820 bin.

Türkiye’nin en çok tanınan YouTuber’ı Enes Batur’un takipçi sayısına ulaşamasa da izlenme rakamlarında neredeyse aynı. Hatta son dönemin en popüler sosyal medya karakterlerinden Danla Bilic, izlenme sayısında Prenses Elif’in yanına bile yaklaşamıyor.