Ana Sayfa / Gündem / Beşiktaş Vagner Love’u İstiyor!

Beşiktaş Vagner Love’u İstiyor!

Beşiktaş’ın transferden sorumlu tek yetkilisi Başkan Fikret Orman, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile yaptığı görüşmede Vagner Love’u talip olduklarını belirtti. Alanyaspor’un kardeş takım olduğunu belirten Beşiktaş Başkanı Fikret Orman  Alanyaspor için oyuncu transferi konusunda her konuda destek veririz. Şu anda Cenk Tosun’un yerine Vagner Love’u istiyoruz’ talebinde bulundu.

Beşiktaş  yıldız golcüsü Cenk Tosun’u İngiltere Premier Ligi’ne gönderdikten sonra forvet arayışına girişti ve Alanyaspor oyuncusu Vagner Love’a talip oldu.

Siyah beyazlı kulüpten oyuncu takasının da olabileceğini söyleyen Başkan Fikret Orman ‘Alanyaspor bizim kardeş kulübümüz. Alanyaspor için oyuncu transferi konusunda her konuda destek veririz. Şu anda Cenk Tosun’un yerine Vagner Love’u istiyoruz’ talebinde bulundu.

Beşiktaş 2 Milyon Euro veriyor Alanya 4 Milyon Euro İstiyor!

Vagner Love Beşiktaş’a Gitmek İstiyor

Alanyaspor’un 2 gündür yapılan antrenmanlarına çıkmayan Vagner Love’ın Teknik ekip ve yönetimden “Beni bırakın. Beşiktaş’a gitmek istiyorum. Alanyaspor’a yüreğimle hizmet ettim. Bana müsaade edin” dediği öğrenildi. Öte yandan Vagner Love Alanya’daki Kartal Yuvası dükkanında  görüntülendi.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğu Beşiktaşın teklifi ile alakalı olarak, konuyu öncelikle Teknik Direktör Hikmet Karaman’a iletmeleri gerektiğini belirtti.  Bu arada siyah beyazlı kulübe yakın çevreler ise Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın Alanyaspor’a Vagner Love için 2 milyon Euro önerdiği, Alanyaspor yönetiminin ise 4 milyon Euro için ısrarlı olduğunu belirtti.