Ana Sayfa / Magazin / Caner’in Eşi Berke: Caner Beni Dövüyor
caner berke
caner berke

Caner’in Eşi Berke: Caner Beni Dövüyor

Bir dönem yayınlanan televizyon programları ile hayatımıza giren Caner ismini Caner Tülin ikilisinden hatırlayacaksınız. Çıktığı televizyon programlarından birinde kafasında kırdığı bardak ile dikkat çekmeyi başaran Caner, bu kezde farklı bir iddia ile gündeme geliyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programına konuk olan Caner’in eşi Berke, Caner’in kendisine şiddet uyguladığını, bu nedenle şikayetçi olduğunu açıkladı.

Katıldığı Gerçeğin Peşinde programına yaşadıklarını anlatan Berke, şiddet gördüğünü, şiddetin arkasının bir türlü kesilmediğini, artık çaresiz kaldığını belirtti.

Caner Eşi Berke’yi Dövdü Mü?

Televizyon programlarından aşina olduğumuz Caner, eşini dövüp dövmediği ile ilgili bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki günlerde Caner’inde yaşanılanlar ile ilgili Gerçeğin Peşinde programına konuk olabileceği düşüncesindeyiz.

Caner ile Berke Nasıl Evlendi?

ATV Ekranlarında yayınlanan Esra Erolla programında tanışan Caner ile Berke, kısa bir süre yaşanılan flörtün ardından evlilik kararı almıştı. Evliliğin ardından başlayan çatırdamalar hız kesmedi ve Berke kısa bir süre sonra evi terk etti. Evi terk ettiğini ise Caner’in attığı bir twet üzerinden anlayabiliyoruz. Evliliğin ardından Umre ziyareti de gerçekleştiren ikili bir süre sonra ayrılık kararı almıştı.

Caner, “Söylemeyecektim ama 3-4 gündür kendisine ulaşamıyorum. Her yerden engelledi beni”

Caner ve Berke ikilisi sosyal medya üzerinden de sözlü atışmalar yaşamıştı.

caner
caner
caner toygar
caner toygar