Ana Sayfa / Dünya / CIA “23 Asker Uzaylılar Tarafından Taşa Çevrildi”

CIA “23 Asker Uzaylılar Tarafından Taşa Çevrildi”

 

CIA Uzaylılarla ilgili yayınladığı belgelerde ilginç iddialarda bulundu. CIA’in kamuoyuna açıkladığı belgeler arasında en çok dikkat çeken detay ise Uzaylıların 23 Rus askerini taşa çevirme iddiası oldu.

Aslında belge Ukrayna’da yayınlanan bir gazete haberine ait ve CIA bu haberi İngilizceye tercüme edip yayınlamış. Haberde KGB’nin 23 Rus askerinin uzaylılarla yaşanan çatışmada taşa dönüştürüldüğü şeklindeki raporu anlatıyor.

Raporda Rus Askerlerinin bir Ufo’yu vurdukları ve düşen Ufo’nun içinden çıkan uzaylıların teslim olmayı reddetmesi ile askerleri taşa çevirdiğinden ve sadece 2 askerin kurtulduğundan basediyor. Gemiden inan 5 uzaylının aracı roketle düşürülüyor. Belgede uzaylıların kafalarının ve gözlerinin büyük olduğundan ve insan formuna benzeyen yaratıklar olduğundan bahsediyor. CIA’in yayınladığı bilgide KGB’nin taşa dönüşen askerleri gizli bir yere götürerek olayı kamuoyundan sakladığı da öne sürülüyor. Ayrıca kurtulan 2 askerin de gizli bir yerde tutulduğu iddia ediliyor. Uzaylılara ne olduğu ise raporda geçmiyor. CIA’in uzaylılar ile ilgili 250 sayfalık raporunda en dikkat çekici detay bu olay olarak değerlendirildi.