Ana Sayfa / Magazin / Çukur 36. bölüm neler yaşanıyor!

Çukur 36. bölüm neler yaşanıyor!

Çukur bu hafta yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Yamaç’ın Beyefendi nin kim olduğunu öğrenmesine bir adım kala işler sarpa sardı. Feyyaz baykalın kim olduğunu öğrenmişti, Baykal ise feyyazın bunu öğrendiğinden haberdar oldu ve Feyyaz’ın Yamaçla bir araya gelmeden öldürülmesi için talimat veren Beyefendi Feyyaz’ı uzun namlulu tüfekle öldürttü. Baykal şimdilik yamaç’ın kendine ulaşmasını engelledi. Baykal, Vartolu ve Selime uyarılarda bulundu ve Yamaç’ın bir daha kendisine bu kadar yaklaşmasına izin vermemeleri konusunda uyardı.

Saadettin ele geçirdiği tapularla ilgili konuşmak için Yamaç’a babasıyla görüşme isteğini belirtti. Bunun üzerine Vartolu Sadettin ile İdris Koçovalı aynı masada bir araya geldi. Vartolu 1 yerinki haricinde diğer bütün tapuları İdris Koçovalı’ya vermeyi teklif etti, bunun üzerine İdris bunun karşılığında ne istediğini sordu ve aldığı cevap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Vartolu masal anlatmasını istiyordu, İdris Baba kendi hayat hikayesini dolaylı yoldan Vartoluya anlattı ve üstü kapalı tehdit etti.

Beyefendi’nin Avukat oğlu Sena’nın peşinde, Sena buluşmaya gittiği avukatın masada olmadığı bir sırada cep telefonuna gelen bir aramada BEYFENDİ yazdığını görünce kafası iyice karıştı. Beyefendi Oğlu aracılığı ile öyle bir oyun oynuyor ki Sena Yamacı arayıp Köstebeğin Paşa olduğunu ima ediyor.

Vartolu İdris’e Tapuları verirken ayırmış olduğu tek tapunun çocukluğunun geçtiği ve annesinin öldüğü evin tapusu olduğu anlaşılıyor. Saadettin evi ziyaret ediyor elindeki balyozla sağa sola vururken Yamaç içeri giriyor ve sadettin’in çukurun çocuğu olduğunu anladığını yüzüne söyledi.