Ana Sayfa / Magazin / Survivor 2018’in Son Yarışmacısı Kim!

Survivor 2018’in Son Yarışmacısı Kim!

10 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Survivor 2018 Tv8 ekranlarında 10 Şubat’ta yayınlanmaya başlanacak. Acun Ilıcalı bu dönem için çok bomba bir kadro hazırlamaya çalışıyor. Sosyal medyana her gün yeni bir ismin yarışmacı olduğuna dair haberler çıkıyor, bunlardan bazıları gerçeği yansıtırken bazıları da asılsız çıkıyor. Merakla beklenen kadroya yeni bir isim daha dahil oldu, daha önce 2016 daki survivor kadrosunda yer alan Damla Can 2018 kadrosunda da yarışmada olacak. 2016 da finale kalmayı başaran Damla Can güzelliği ve oyunlarda ki başarısı ile hayli göz doldurmuştu.

2018 All Star’ın şu ana kadar açıklanan kesinleşmiş isimleri şunlar: Adem Kılıçcı, Hilmi Cem İntepe, Hakan Hatipoğlu, Turabi Çamkıran, Murat Ceylan, Cumali Akgül, Turabi Çamkıran, Ümit Karan, Nihat Doğan, Sema Aydemir, Merve Aydın ve Nagihan Karadere.

Survivor’ın müdavimlerinden Hakan Hatipoğlu 4 ncü kez yarışmaya dahil olacak, Hatipoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada,”2010, 2015’e göre daha kolaydı. 2015 All Star olduğu ve uzun sürdüğü için çok zor şartlar yaşadık. 2 kere Survivor’a katılmanın yanı sıra Panorama’da 250’ye yakın program yaptım. Bu da ayrı bir tecrübe. Hayatımda çok büyük bir yeri var Survivor’ın” “Güçlü bir All Star takımının karşısına basit bir takım çıkmayacaktır. Gönüllüler de efsane bir takım olacaktır. Cumaali ye çok büyük saygım var. 1700 kilometre yürümek büyük bir azim. Daha önce Survivor’da Turabi ile olan gerginlikleri hakkında konuşan Hakan Hatipoğlu “Turabi ile aramda bir şey yok çünkü görüşmüşlüğümüz yok. Sadece Kıbrıs’ta finalden sonra tebrik etmiştim onu. Onunla aynı takımda olmak benim için güzel bir şey değil. Benim isteğim onun gibi 2 kere şampiyon olmuş birine karşı yarışmak.” dedi